21.00-9.00  Нічні знижки 5% через кошик 

CallBack
Your Shopping Cart

Товари від 1 до 21 з 943

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Товари від 1 до 21 з 943

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Містяни часто звертаються за допомогою до інтернету, щоб знайти потрібний  їм матрац у Тернополі. Адже сучасна людина, на відміну від своїх пращурів, приділяє все менше уваги фізичній активності, менше рухається та проводить більше часу перед комп'ютером або телевізором, сидячі в одній позі.

Тому не дивно, що з кожним роком, згідно медичної статистики, кількість захворювань спини, зокрема, хребта, невпинно зростає.

Щоб вберегти спину від можливих проблем, лікарі радять додати у свій повсякденний ритм життя невеликий комплекс спеціальних вправ, чергувати сидячу роботу з невеликими пішими прогулянками та спати на ортопедичному матраці.

Ортопедичний матрац – це унікальний винахід, що дозволяє правильно підтримувати хребет людини та попереджати появлення сколіозу й інших захворювань спини.

Сьогодні в Тернополі можна знайти різноманітні матраци, але не кожен з них є корисним та безпечним для здоров'я. Наш Інтернет-магазин пропонує високоякісні ортопедичні матраци для різних категорій покупців.

 

Які є види матраців у Тернополі

 

Але, перш ніж купити матрац у Тернополі, слід звернути увагу на наступні моменти:

 • Наповнювач. Тіло кожної людини неповторне й унікальне, тому, щоб матрац зміг зберегти анатомічну форму, слід обирати моделі з наповнювачами, що мають ефект пам'яті.
 • Жорсткість. Для переважної більшості людей, які ще не мають серйозних проблем зі спиною, ідеально підійде матрац із середньою жорсткістю. Літнім людям та людям, що страждають від надмірної ваги, слід звернути увагу на м'які матраци. А ось лікарі-ортопеди своїм пацієнтам, що мають захворювання спини, радять спати лише на матрацах високої жорсткості.
 • Ступінь комфорту. Окрім, ортопедичного ефекту матрац повинен дозволити людини максимально розслабитися під час сну. Тому при можливості фахівці радять перед покупкою самостійно полежати на матраці, щоб відчути комфортно вам на ньому чи ні. До речі, таку можливість пропонує своїм клієнтам інтернет-магазин Е-матрас. У кожному регіоні існує представництво, де клієнти можуть власними руками доторкнутися до продукції, що представлена на сторінках сайта.
 

Доставка матрацу у Тернополі до вашого дому

 

Придбати ортопедичні матраци у Тернополі тепер вкрай просто. Наша компанія організовує оперативну доставку своїх товарів у будь-який куточок України за умови, якщо сума покупки перевищує 4000 гривень.

Крім того, менеджери компанії завжди нададуть консультацію та зможуть відповісти на усі запитання.

Відвідавши цей веб-сайт, ви приймаєте використання файлів cookie, щоб покращити якість вашого візиту, а також надавати вам послуги та товари, адаптовані до ваших інтересів, крім параметрів спільного доступу. Щоб дізнатись більше, натисніть тут

By visiting this website, you accept the use of cookies in order to improve the quality of your visit and enable us to offer you services and products adapted to your interests, in addition to social sharing options. To find out more, click here

  Повідомити про помилку  
Повідомлення про помилку
Сховати форму
×