Увага! Ми працюємо on-line. Купуй з вигідною доставкою!

CallBack
Your Shopping Cart

Акционные предложения на сайте E-matras.ua Акционные предложения на сайте E-matras.ua Акционные предложения на сайте E-matras.ua Акционные предложения на сайте E-matras.ua

Товари від 1 до 21 з 557

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Товари від 1 до 21 з 557

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Купити подушку в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові та як вибрати подушки

Подушки

 Пам'ятайте прекрасну дитячу казку у віршах Корнія Чуковського «Мойдодир»? Де ковдра втекла, полетіло простирадло, ну, а подушка вирішила взагалі спробувати себе в ролі жаби і просто побігла. Найдивовижніше, що подушка дуже часто і в реальному житті «тікає» під час сну або збивається грудкою в одному місці. Якщо ваш вечірній моціон підготовки до сну більше схожий на військові хитрощі і стратегії, то краще за все і практичніше купити подушку, яка в секунди вас розслабить і подарує довгоочікуваний відпочинок втомленій голові.

Зараз знайти подушки в Києві не становить проблем. Асортимент великий - «бери не хочу» .Але як розібратися в цьому сонному царстві? Головне, варто визначитися, для кого вибирається подушка. Далі, для яких цілей. Ну, а потім буде простіше лавірувати між типами складів і виробників.

 

 

Яку подушку купити для дитини

Подушки виготовляються для дітей і дорослих. Це перша істотна різниця. Купити подушку для малюка потрібно меншого розміру. Варіації від 24 * 32 см і до великого м'якого квадрата 50 * 50 см. Подушки для дітей йдуть невеликої товщини, так як в процесі формування постави та зміцнення м'язів спини, сильні перепади між головою, шиєю і хребцем під час сну небезпечні. Наповнюють подушки, в основному, для екологічності поліефірним волокном і льоном.

Для малюків також роблять подушки-іграшки. Вони виконують, як декоративну роль, так і захисну (для безпеки). За допомогою таких варіантів, часто заповнюють простір між ліжком і стіною, щоб малюк не впав, не вдарився, та щоб і протяги не заважали.

Подушки для дорослого

Якщо ви хочете купити подушку для дорослої людини, тут теж варто враховувати кілька нюансів. Є класичні подушки в Києві, Харкові, Запоріжжі, Львові та Дніпропетровську. Вони відмінно підходять для щоденного сну. Вам за показаннями доктора потрібна спеціалізована подушка? Тоді варто уважно розглянути ортопедичні, анатомічні варіанти подушок в Києві, а також антиалергенні і для поперекового відділу. Мандрівникові буде дуже до речі подушка, виконана у вигляді півмісяця. За рахунок особливого пошиття будь-яка поїздка стане приємною і комфортною.

На нашому порталі, ви знайдете все, що забажає ваша душа і потрібно здоровому відпочинку. Ми відповімо на будь-які ваші питання і підберемо ідеальний для вас варіант!

Купити подушку в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові та як вибратиподушки
 Пам'ятайте прекрасну дитячу казку у віршах Корнія Чуковського «Мойдодир»? Де ковдру втекло, полетіла простирадло, ну, а подушка вирішила взагалі спробувати себе в ролі жаби і просто побігла. Найдивовижніше, що подушка дуже часто і в реальному житті «тікає» під час сну або збивається грудкою в одному місці. Якщо ваш вечірній моціон підготовки до сну більше схожий на військові хитрощі і стратегії, то краще за все і практичніше купити подушку, яка в секунди вас розслабить і подарує довгоочікуваний відпочинок втомленою голові.
 
Зараз знайти подушки в Києві не становить проблем. Асортимент великий - «бери не хочу» .Але як розібратися в цьому сонному царстві? Головне, варто визначитися, для кого вибирається подушка. Далі, для яких цілей. Ну, а потім буде простіше лавірувати між типами складів і виробників.

Відвідавши цей веб-сайт, ви приймаєте використання файлів cookie, щоб покращити якість вашого візиту, а також надавати вам послуги та товари, адаптовані до ваших інтересів, крім параметрів спільного доступу. Щоб дізнатись більше, натисніть тут

By visiting this website, you accept the use of cookies in order to improve the quality of your visit and enable us to offer you services and products adapted to your interests, in addition to social sharing options. To find out more, click here

  Повідомити про помилку  
Повідомлення про помилку
Сховати форму
×