Ортопедичні матраци - Київ, Харків, Запоріжжя, Львів, Дніпро, Стрий Ортопедичні матраци - Київ, Харків, Запоріжжя, Львів, Дніпро, Стрий
CallBack
Кошик

Аксесуари для сну

Акційні пропозиції на сайті E-matras.ua
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Аксессуары для сна

Якісний відпочинок, спокійний сон, життєва активність залежать не тільки від правильного спального місця, а й від аксесуарів, використовуваних під час сну. Наш інтернет-магазин презентує продукцію даного напрямку всіх видів, високої якості, приємної цінової політики. Даний ряд переваг робить аксесуари для сну затребуваними, популярними.

Пропонуємо детально ознайомитися з колекцією корисних стильних атрибутів.

Подушка - відмінна подружка

За старих часів вважалося, що подушка - перша подружка. Малося на увазі можливість поділитися з нею всіма труднощами, що відбулися за день. А міцний сон все, як рукою зніме, день вдалий подарує. В сучасності істина знайшла більш реалістичних обрисів: анатомічно правильна ортопедична подушка допоможе повноцінно відпочити, відновитися після трудового дня. Наступає ранок обов'язково буде добрим.

У нашому магазині представлений величезний асортимент подушок, використовуваних в різних ситуаціях:
а) подушки для сну;
б) для подорожей;
в) для годування малюків;
г) анатомічні під поперек;
д) декоративні.

Багато інших: зручні, якісні, комфортні в застосуванні. Кожен з видів може відрізнятися розмірністю, наповнювачем, складом наволочки. Всі вироби об'єднує рівень високого виробництва і приємна вартість.

Гарна ковдра - основа безтурботного сну

У побуті кожної сім'ї, як правило, кілька ковдр. Вони відрізняються товщиною, наповненням, величиною, матеріалом виготовлення. Ковдри поділяються на:
1. Зимові.
2. Літні.
3. Всесезонні.
4. Демисезонні.

Можуть містити наповнення у вигляді пуху, різної вовни, бавовни, штучних волокон, синтепону, холлофайбера, їх різних поєднань. Все сезонні моделі мають особливу структуру, здатну в зимовий період не пропускати холодне повітря, а в літній - спеку. Крім усього, активно дозволяють циркулювати повітрю, що дозволяє швидко просихати, випаровувати вологу.

Зручний топпер - друге життя вашого спального місця

Якщо ваш матрац вимагає термінової заміни, вам недостатньо висоти або жорсткості дивана? На допомогу прийдуть футони і Топпери - супертонкі матраци різної товщини, жорсткості, матеріалу виконання. Якщо Ваш диван не створює для вас комфортних відчуттів, то радимо підібрати такий матрац на диван. Диван, покритий "правильним" матрацом - запорука спокійного сну. Необхідно, щоб матрац на диван відповідав за розміром спального місця, був зручний для комфортного розміщення. Добре, коли хребет знаходиться в анатомічно правильному рівному положенні, при цьому тримав м'язи тіла в розслабленому стані. Такий виріб - профілактика сколіозів та інших захворювань спини.

До матрацу рекомендуємо підібрати відповідний чохол на матрац. Наматрацники допоможуть зберегти виріб, продовжать термін його експлуатації, шляхом можливої ​​заміни через проміжок часу.

Наш магазин має гідний асортиментом аксесуарів для сну. Ми потурбуємося, щоб ваш сон був безтурботним, спокійним, а пробудження - приємним з нашими аксесуарами для сну.

Повідомити про помилку
Повідомлення про помилку
Сховати форму