У нас доступна Покупка частинами від monobank

CallBack
Your Shopping Cart

Акционные предложения на сайте E-matras.ua Акционные предложения на сайте E-matras.ua Акционные предложения на сайте E-matras.ua Акционные предложения на сайте E-matras.ua

Товари від 1 до 21 з 1323

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Товари від 1 до 21 з 1323

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Аксессуары для сна

Якісний відпочинок, спокійний сон, життєва активність залежать не тільки від правильного спального місця, а й від аксесуарів, використовуваних під час сну. Наш інтернет-магазин презентує продукцію даного напрямку всіх видів, високої якості, приємної цінової політики. Даний ряд переваг робить аксесуари для сну затребуваними, популярними.

Пропонуємо детально ознайомитися з колекцією корисних стильних атрибутів.

 

Подушка - відмінна подружка

За старих часів вважалося, що подушка - перша подружка. Малося на увазі можливість поділитися з нею всіма труднощами, що відбулися за день. А міцний сон все, як рукою зніме, день вдалий подарує. В сучасності істина знайшла більш реалістичних обрисів: анатомічно правильна ортопедична подушка допоможе повноцінно відпочити, відновитися після трудового дня. Наступає ранок обов'язково буде добрим.

У нашому магазині представлений величезний асортимент подушок, використовуваних в різних ситуаціях:
а) подушки для сну;
б) для подорожей;
в) для годування малюків;
г) анатомічні під поперек;
д) декоративні.

Багато інших: зручні, якісні, комфортні в застосуванні. Кожен з видів може відрізнятися розмірністю, наповнювачем, складом наволочки. Всі вироби об'єднує рівень високого виробництва і приємна вартість.

 

Гарна ковдра - основа безтурботного сну

У побуті кожної сім'ї, як правило, кілька ковдр. Вони відрізняються товщиною, наповненням, величиною, матеріалом виготовлення. Ковдри поділяються на:
1. Зимові.
2. Літні.
3. Всесезонні.
4. Демисезонні.

Можуть містити наповнення у вигляді пуху, різної вовни, бавовни, штучних волокон, синтепону, холлофайбера, їх різних поєднань. Все сезонні моделі мають особливу структуру, здатну в зимовий період не пропускати холодне повітря, а в літній - спеку. Крім усього, активно дозволяють циркулювати повітрю, що дозволяє швидко просихати, випаровувати вологу.

 

Зручний топпер - друге життя вашого спального місця

Якщо ваш матрац вимагає термінової заміни, вам недостатньо висоти або жорсткості дивана? На допомогу прийдуть футони і Топпери - супертонкі матраци різної товщини, жорсткості, матеріалу виконання. Якщо Ваш диван не створює для вас комфортних відчуттів, то радимо підібрати такий матрац на диван. Диван, покритий "правильним" матрацом - запорука спокійного сну. Необхідно, щоб матрац на диван відповідав за розміром спального місця, був зручний для комфортного розміщення. Добре, коли хребет знаходиться в анатомічно правильному рівному положенні, при цьому тримав м'язи тіла в розслабленому стані. Такий виріб - профілактика сколіозів та інших захворювань спини.

До матрацу рекомендуємо підібрати відповідний чохол на матрац. Наматрацники допоможуть зберегти виріб, продовжать термін його експлуатації, шляхом можливої ​​заміни через проміжок часу.

Наш магазин має гідний асортиментом аксесуарів для сну. Ми потурбуємося, щоб ваш сон був безтурботним, спокійним, а пробудження - приємним з нашими аксесуарами для сну.

Відвідавши цей веб-сайт, ви приймаєте використання файлів cookie, щоб покращити якість вашого візиту, а також надавати вам послуги та товари, адаптовані до ваших інтересів, крім параметрів спільного доступу. Щоб дізнатись більше, натисніть тут

By visiting this website, you accept the use of cookies in order to improve the quality of your visit and enable us to offer you services and products adapted to your interests, in addition to social sharing options. To find out more, click here

  Повідомити про помилку  
Повідомлення про помилку
Сховати форму
×