21.00-9.00  Нічні знижки 5% через кошик 

CallBack
Your Shopping Cart

Товари від 1 до 21 з 945

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Товари від 1 до 21 з 945

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Де купити матраци у Львові

Здоров'я спини і хребта залежить не тільки від здорового способу життя та регулярних фізичних вправ. Велике значення має й правильно підібраний матрац, на якому людина проводить майже третину свого життя.

Вже давно відомо, що від якості матраца залежить якість сну. Тому медики все частіше акцентують увагу на тому, що для сучасної людини, яка веде малорухливий спосіб життя, придбання ортопедичного матраца є вкрай важливою. Таке придбання – вдала інвестиція у власне здоров'я і самопочуття.

Сучасні спеціалізовані магазини вражають пересічного покупця своїм асортиментом. Адже матраци у Львові представлені сотнями різноманітних моделей в Інтернет-магазині "Е-матрас".

Вибір матраців у Львові

Як обрати «саме той» ортопедичний матрац? Першим важливим критерієм вибору продукту є його жорсткість. Сучасні ортопедичні матраци мають три ступеня жорсткості: жорсткі, середньої жорсткості та м'які. Провідні ортопеди радять обирати конструкцію в залежності від певних фізіологічних особливостей людини, що буде спати на матраці.

Так, людям, що мають певні вади хребта та сколіоз, рекомендується спати лише на жорстких ортопедичних матрацах. Причому чим більш жорстким буде виріб, тим краще. Також такі моделі добре підходять людям з надмірною вагою.  Сьогодні такий можна купити матрац у Львові вкрай просто.

Матраци середньої жорсткості – найбільш розповсюджений варіант, адже він підходить для всіх людей, що не страждають від захворювань хребта.

М'які матраци значно поліпшать сон літніх людей. Крім того, подібний тип виробів рекомендується для худорлявих людей.

Наступним моментом, на які слід звернути увагу при покупці ортопедичного матраца, є наповнювач. Лікарі-ортопеди рекомендують віддавати перевагу моделям, де до складу наповнювача входить піна з ефектом пам'яті. Адже такий наповнювач дозволить виробу «запам'ятати» анатомічні особливості людини, яка користується виробом, та зробить його відпочинок ще здоровішим та безпечним.

Де придбати ортопедичний матрац у Львові?

Інтернет-магазин E-MATRAS пропонує якісні ортопедичні матраци у Львові за привабливими цінами.

На сторінках нашого каталогу представлені різноманітні моделі матраців, де усі бажаючі зможуть обрати собі привабливу річ за декількома параметрами. Якщо під час вивчення асортименту магазину у вас виникли певні питання, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, які нададуть вам всю необхідну інформацію: (032) 243-05-98, (050) 410 68 62

До речі, якщо після інформаційного дзвінка ваші сумніві не розсіялись, то ви можете особисто «продегустувати» наші матраци, завітавши до регіонального представництва за адресою:

м. Львів, вул. Патона, 37 (ТЦ Арсен, 2 поверх).

Тут ви знайдете великий вибір матраців на будь-який смак.

Приємним бонусом для наших клієнтів є безкоштовна доставка матраца. Ми оперативно доставимо вашу покупку до самісіньких воріт чи під'їзду, якщо вартість придбання перевищить 4000 гривень.

Відвідавши цей веб-сайт, ви приймаєте використання файлів cookie, щоб покращити якість вашого візиту, а також надавати вам послуги та товари, адаптовані до ваших інтересів, крім параметрів спільного доступу. Щоб дізнатись більше, натисніть тут

By visiting this website, you accept the use of cookies in order to improve the quality of your visit and enable us to offer you services and products adapted to your interests, in addition to social sharing options. To find out more, click here

  Повідомити про помилку  
Повідомлення про помилку
Сховати форму
×