У нас доступна Покупка частинами від monobank

CallBack
Your Shopping Cart

Акционные предложения на сайте E-matras.ua Акционные предложения на сайте E-matras.ua Акционные предложения на сайте E-matras.ua

Товари від 1 до 21 з 1057

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Товари від 1 до 21 з 1057

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

При облаштуванні спальні практично кожна людина замислюється про велике зручне ліжко. І немало хто з нас знає, що відпочинок під час сну безпосередньо залежить не стільки від розмірів ліжка, скільки від якості матраца.

Погодьтеся, можна замовити величезну дороге ліжко, заощадити на матраці, і постелити старенький, який дістався ще від бабусі, матрацик. Тоді будьте готові до того, що кожна ваша ніч перетвориться на суцільну муку, а кожен день буде затьмарювати біль в спині. Тому, вибираючи матраци  у Кропивницькому, зверніть увагу на ортопедичні матраци, представлені на сторінках інтернет-магазину E-matras.

Ортопедичні матраци  у Кропивницькому


Що таке ортопедичний матрац і в чому його перевага перед іншими виробами подібного типу? До ортопедичним відносяться ті матраци, які підтримують хребет людини в правильному анатомічному положенні. Тому після тривалого сну на такому виробі, людина відчуває себе повністю відпочившою і бадьорою.

Сьогодні ортопедичні матраци  у Кропивницькому (Кіровограді) представлені сотнями різноманітних моделей. Якщо ви збираєтеся придбати подібний виріб вперше, слід вивчити основні параметри, згідно з якими, ви зробите свій вибір.

Сучасні ортопедичні матраци розрізняються за трьома видами жорсткості:

Жорсткі. Ортопеди радять такі матраци людям, що страждають від сколіозу або мають міжхребцеву грижу. Додаткова жорсткість вироби знизить больові відчуття під час сну.
Напівтверді. Цей тип матраца вважається універсальним, оскільки підходить практично всім, хто не має тих чи інших захворювань хребта.
М'які. Подібний матрац ідеально підійде людям у віці, а також тим, хто володіє невеликою масою тіла.
На сторінках магазину представлено безліч моделей ортопедичних матраців, де, безсумнівно, є й ваш матрац.
Наші менеджери при необхідності нададуть вичерпну консультацію, а особисто «познайомитися» із зразками продукції, представленої на сайті, ви зможете в одному з наших регіональних представництв.

Щоб покупка матраца не асоціювалася з клопотами, пов'язаними з його транспортуванням, ми пропонуємо безкоштовну оперативну доставку до вашого під'їзду. Єдина умова - сума покупки повинна бути понад 4000 гривень.

 

Відвідавши цей веб-сайт, ви приймаєте використання файлів cookie, щоб покращити якість вашого візиту, а також надавати вам послуги та товари, адаптовані до ваших інтересів, крім параметрів спільного доступу. Щоб дізнатись більше, натисніть тут

By visiting this website, you accept the use of cookies in order to improve the quality of your visit and enable us to offer you services and products adapted to your interests, in addition to social sharing options. To find out more, click here

  Повідомити про помилку  
Повідомлення про помилку
Сховати форму
×