У нас доступна Покупка частинами від monobank

CallBack
Your Shopping Cart

Що може бути вдаліше пуфа в інтер'єрі?

М'який пуф зустрічається в обстановці будинку не так часто, як крісла, ліжка і дивани, проте має безліч переваг в порівнянні з іншими видами меблів. Спочатку таке компактне сидіння передбачалося для дам в пишних сукнях. Меблі дозволяли не тільки сидіти, не мнучи наряд, а й вимагали елегантно тримати поставу. А дозволити собі подібні стільчики могли тільки люди вищого стану, тому їх щедро прикрашали позолотою, оббивали дорогими тканинами.

Сьогодні виробники пропонують найрізноманітніші конфігурації цього виробу, щоб покрити потреби різних приміщень і інтер'єрів. Якщо у вас ще немає цього м'якого багатофункціонального предмету меблів, саме час ознайомитися з доступними різновидами і їх перевагами.

Пуф зі спинкою - практична заміна крісла

Незважаючи на те, що спочатку пуфики представляли собою м'які сидіння за типом табуреток, сьогодні є безліч варіантів зі спинкою. Остання може бути слабо вираженою або високою, круглою, квадратною. Пуф зі спинкою - хороша альтернатива крісла, особливо для маленьких квартир, дитячих кімнат. Він не менш комфортний, при цьому займає набагато менше місця.

Крісло-пуф у вигляді мішка

Пуф-мішок можна побачити не тільки в будинках і квартирах, але і в різних розважальних закладах, антикафе, коворкінгових центрах, офісних зонах відпочинку. Виріб виглядає досить безформно, але має безліч переваг. Пружний наповнювач комфортно обволікає людину і дозволяє зручно розташуватися, як сидячи, так і напівлежачи. Чохол дуже зручний в догляді - при необхідності його просто потрібно закинути в пральну машинку. Є вироби з чохлами з щільної непромокаючої тканини, які можна використовувати на:

  • терасі;
  • вулиці;
  • балконі.

Таке крісло-пуф не боїться ні інтенсивної експлуатації, ні домашніх тварин. А скромну форму можна компенсувати цікавим забарвленням. Виріб практично вічний. Чохол при сильному зносі можна замінити новим, як і зім'явшийся згодом наповнювач.

Пуф-трансформер: основні різновиди

Меблі, що трансформуються зараз знаходяться на піку популярності. Їх цінують за практичність, багатофункціональність, можливість замінити кілька предметів інтер'єру одним. Пуф-трансформер буває декількох конфігурацій, що розкладаються у вигляді:

  • невеликого диванчика;
  • однієї або декількох окремих табуреток;
  • сидіння і столика.

Також пуф квадратний може бути частиною модульної конструкції і в компанії зі своїми побратимами складати великий зручний диван, який при необхідності розбирається на окремі елементи або трансформується в просторе ліжко. Ну і найпростіша конфігурація пуф-ящик, коли верхня кришка сидіння знімається, а всередині можна зберігати різні речі, іграшки, журнали.

Пуф в передпокій з полицями для взуття

Не всі можуть похвалитися просторим передпокоєм, в більшості квартир це вузький або маленький коридор. Пуф в передпокій з полицями для взуття допоможе заощадити вільне місце, при цьому комфортно організувавши простір. На нього зручно покласти покупки по поверненню додому, сісти, щоб перевзутися. Пуф в передпокій може бути одинарним або досить широким для розміщення 2-3 чоловік. М'яке сидіння комбінують з полицями відкритого типу або закритою тумбою. Для більшої зручності багато моделей оснащують коліщатами.

Журнальний столик-пуф

Так-так, вам не здалося - як журнальний столик пуф теж може використовуватися. Причому поставити на нього можна не тільки журнали, але і тацю з чаєм та частуваннями. Такому імпровізованому столику знайдеться місце навіть в самих обмежених житлових умовах. Його можна поставити біля дивана або між двох, розташованих майже впритул крісел. Стіл можна зробити не тільки з одного сидіння, але і з кількох низьких виробів, поставивши їх один на одного.

Пуф на ніжках - вічна класика

Незважаючи на безліч відкритих і закритих конфігурацій, класичний пуф на ніжках і сьогодні залишається затребуваним. Це незамінний супутник туалетного столика, запасне посадочне місце, підставка під ноги під час відпочинку на кріслі або дивані. Є як маленькі моделі, які легко заховати під стіл, так і більш місткі, де можуть розташуватися 2-3 людини. Великий пуф-банкетка незамінний під час прийому гостей, а в побутових умовах його можна використовувати, як м'який диванчик на кухні, компактне посадкове місце на балконі, для постільних речей та одягу у підніжжя ліжка. Як бачите, це дійсно дуже вдале придбання, якому знайдеться застосування в будь-якому будинку.


Відвідавши цей веб-сайт, ви приймаєте використання файлів cookie, щоб покращити якість вашого візиту, а також надавати вам послуги та товари, адаптовані до ваших інтересів, крім параметрів спільного доступу. Щоб дізнатись більше, натисніть тут

By visiting this website, you accept the use of cookies in order to improve the quality of your visit and enable us to offer you services and products adapted to your interests, in addition to social sharing options. To find out more, click here

  Повідомити про помилку  
Повідомлення про помилку
Сховати форму
×