У нас доступна Покупка частями от monobank

CallBack
Your Shopping Cart

Офіційні правила Акції «10 років нам, а дарунки Вам»


Організатором акції «10 років нам, а дарунки Вам» (надалі - Акція) є ФО-П Сінченко Вячеслав Петрович, свідоцтво В01 №674179.

1. Тривалість Акції

Акція триватиме з 01.09.2016р. до 30.09.2016р. (надалі – Період Акції).

Більш детальну інформацію про Акцію можна знайти в розділі «Акції» на сайті www.e-matras.ua, а також у менеджерів-консультантів за тел.: (044) 455 85 10, (098) 390 15 55, (050) 410 68 62, (093) 170 09 56 та за адресами (згідно з режимом роботи магазинів «E-matras»):

м.Київ, вул. Андрія Малишка, 3 (ТЦ «Кубик», п.4)

м.Київ, вул. Саперно-Слобідська, 8

м.Дніпро, просп. Пушкіна, 61

м.Харків, вул. Полтавський шлях, 83-Б

м.Запоріжжя, просп. Металургів, 8-Б (ТЦ «Афіна», п.3)

м.Запоріжжя, просп. Леніна, 83/85 (ТЦ «Аврора», п.4)

м.Львів, вул. Патона, 37 (ТЦ «Арсен», п.2)

м.Львів, просп. Красної Калини, 62А (ТЦ «Інтер Сіті», п.3)

м.Стрий, вул. Людкевича, 7


2. Товари, які приймають участь в Акції

В Акції приймають участь будь-які товари (надалі – Товари), які представлені в магазинах «E-matras» (зазначених в п.1) та в інтернет-магазині www.e-matras.ua


3. Право на участь в Акції

В Акції беруть участь фізичні особи - Громадяни України, яким, на початок проведення Акції, виповнилось 18років (мають повну діє- та правоздатність).

Учасниками Акції за будь-яких обставин не мають права бути власники, засновники, учасники (акціонери), працівники організацій, які беруть участь в організації та проведенні даної Акції.

Участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.


4. Порядок участі в Акції

Для участі в Акції необхідно:

4.1. Придбати за готівку або шляхом безготівкового розрахунку із застосуванням платіжних карток, Товари на будь-яку суму в мережі «E-matras», за адресами, перерахованими в п.1, та в інтернет-магазині www.e-matras.ua в період Акції.

4.2. Протягом дії Акції учасникам буде надано та повідомлено (в магазині, на електронну адресу чи смс-повідомленням) індивідуальний номер заявки, що прийматиме участь в розіграші права придбання товару (зазначеного у п.5.1) за 1грн. (надалі – Розіграш призів).

4.3. До участі в Акції допускаються номери заявок, що були зроблені та, які не були скасовані, у період Акції.

4.4. Номери заявок, що були зроблені в період акції беруть участь у Розіграші призів, який відбудеться 05.10.2016 за допомогою сайту random.org, при умові дотримання учасниками Акції чинних Офіційних правил.

Заявки до участі в акції приймаються до 24:00 30.09.2016р.

4.5. Учасники Акції повинні знати та зберігати індивідуальний номер заявки, що підтверджує замовлення в мережі «E-matras»


5. Проведення Розіграшу призів

5.1. Переможці розіграшу отримають право придбати нижче вказаний товар за 1грн.

   1 місце

   Allergena Comfort 20 - ортопедичний матрац ТМ Breckle (розмiр на вибiр переможця)

  1 шт. 
   2 місце

   Roll Up Comfort - ортопедичний матрац-топпер ТМ Dormeo (розмір - 120x190)

  1 шт. 
   3-4 місце

   Original - крісло-мішок TM BruniI (розмір М)

  2 шт. 
   5-7 місце

   Nick-Neck M - ортопедична подушка TM Noble (розмір - 30x34х10 см)

  3 шт. 
   8-10 місце

   Cappuccino - шерстяний плед ТМ Vladi (розмір - 140х200, колір - сірий)

  3 шт. 


5.2. Визначення переможців по проведеній Акції буде здійснено за допомогою сайту random.org серед номерів заявок, що приймають участь в Акції. Результати акції будуть опубліковані на сайті www.e-matras.ua та на сторінці компанії в Facebook.

5.3. Переможці Розіграшу призів (надалі – Переможці) не можуть обміняти право придбання товару за 1грн. на грошовий еквівалент.

5.4. Переможці можуть скористатися правом придбання товару за 1грн. тільки в разі повної оплати товару по номеру заявки (надалі – Заявка), що переміг в розіграші. У випадку скасування замовлення по заявці/повернення якісного товару по заявці, що перемогла, Переможець втрачає право придбання товару за 1грн. У випадку якщо Переможець скористався своїм правом придбати товар за 1грн, то після повернення якісного товару по заявці, що перемогла, Переможець повинен повернути товар, що придбав за 1грн.

5.5. Учасник Акції, заявка якого буде визнана такою, що отримує право придбання товару за 1грн., буде повідомлений про це до 06.10.2016, а також може дізнатися інформацію на офіційному сайті www.e-matras.ua

5.6. Переможець розіграшу, що отримує право придбання товару за 1грн, повинен надати Організатору акції копію паспорту та ідентифікаційного коду та підтвердити факт того, що номер заявки, що переміг, належить саме йому.

5.7. Переможець розіграшу після надання ксерокопії паспорту та ксерокопії ідентифікаційного коду, отримує право отримання товару за 1грн, у разі повної оплати замовлення по номеру заявки, що переміг. Доставка товару, придбаного за 1грн здійснюється за рахунок Організатора.


6. Прикінцеві положення

Всі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.

У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних правил, і/або питань, не урегульованих цими Офіційними правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

Переможці Акції погоджуються, що у разі отримання ними права придбання товару за 1грн, передбаченого правилами Акції, їх особисті дані, які були надані Організатору, а також факт передачі товару можуть бути оприлюднені на офіційному сайті компанії та сторінці в Facebookу вигляді фото- та відео інформації без додаткової спеціальної згоди Учасника, і таке використання ніяким чином Учаснику не оплачується.

Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду Акції,інформацію щодо змін та доповнень буде розміщено на сайті www.e-matras.ua

У разі порушення чинних Офіційних правил Учасник позбавляється можливості претендувати на отримання права придбання товару за 1грн.

Відвідавши цей веб-сайт, ви приймаєте використання файлів cookie, щоб покращити якість вашого візиту, а також надавати вам послуги та товари, адаптовані до ваших інтересів, крім параметрів спільного доступу. Щоб дізнатись більше, натисніть тут

By visiting this website, you accept the use of cookies in order to improve the quality of your visit and enable us to offer you services and products adapted to your interests, in addition to social sharing options. To find out more, click here

  Сообщить об ошибке  
Сообщение об ошибке
Закрыть форму
×