CallBack
Your Shopping Cart

Умови Акції «Холодно взимку? Даруємо плед під ялинку!»

Організатором акції «Холодно взимку? Даруємо плед під ялинку!»(надалі - Акція) є ФО-П Чумаков Станіслав Олегович.

*Мається на увазі право придбання пледа «PALERMO» TM VLADI, розміром 140х200см або 130х170см за 1грн на умовах акції «Холодно взимку? Даруємо плед під ялинку!», що діє в мережі «E-MATRAS» по всій території України з 01.12.2016 по 31.12.2016. Роздрібна ціна пледа – 370грн. Товар може відрізнятися від зображеного на малюнку. Вибір розміру та кольору пледа залишається за Організатором. Кількість товару обмежена.

**Мається на увазі можливість придбання Подарункового сертифікату номіналом 200грн за 1грн

Подробиці в розділі «Акції» на сайті www.e-matras.ua

 

Акція діє з 01.12.2016р. до 31.12.2016р. (надалі – Період Акції).

Адреси магазинів "E-MATRAS":

м.Київ, вул. Андрія Малишка, 3 (ТЦ «Кубик», п.4)

м.Київ, вул. Саперно-Слобідська, 8

м.Дніпро, просп. Пушкіна, 61

м.Харків, вул. Полтавський шлях, 83-Б

м.Запоріжжя, просп. Металургів, 8-Б (ТЦ «Афіна», п.3)

м.Запоріжжя, просп. Леніна, 83/85 (ТЦ «Аврора», п.4)

м.Львів, вул. Патона, 37 (ТЦ «Арсен», п.2)

м.Львів, просп. Красної Калини, 62А (ТЦ «Інтер Сіті», п.3) 

м.Стрий, вул. Людкевича, 7

 

Плед у подарунок*

*Мається на увазі право придбання пледа «PALERMO» TM VLADI, розміром 140х200см за 1грн на умовах акції «Холодно взимку? Даруємо плед під ялинку!», що діє в мережі «E-MATRAS» по всій території України з 01.12.2016 по 31.12.2016. Роздрібна ціна пледа – 370грн. Товар може відрізнятися від зображеного на малюнку. Вибір кольору пледа залишається за Організатором. Кількість товару обмежена.

Право на придбання пледа «PALERMO» TM VLADI, розміром 140х200см (надалі – Плед) за 1грн надається покупцям, що придбали за готівку або шляхом безготівкового розрахунку, із застосуванням платіжних карток, товарів на суму від 2000грн в мережі «E-MATRAS», за адресами, перерахованими вище, та в інтернет-магазині www.e-matras.ua в період Акції.

Учасники акції отримають Плед за 1грн тільки в разі повної оплати товару по заявці. У випадку скасування замовлення по заявці, учасник Акції втрачає право придбання Пледа за 1грн. У випадку повернення якісного товару по заявці, по якій було надано Плед, учасник також повинен повернути Плед, що був йому наданий за 1грн.


Обмеження на Право придбання Пледа за 1грн:

Пропозиція з придбанням Пледа за 1грн не діє спільно з деякими діючими акційними пропозиціями від E-MATRAS:

https://e-matras.ua/veres_komplex

https://e-matras.ua/akcia-na-detskuyu-krovatku-i-matrasik

https://e-matras.ua/komplekt_skidka

https://e-matras.ua/vmeste_deshevle

https://e-matras.ua/akcii-40-na-karkas

https://e-matras.ua/darim_namatrasnik

А також дана пропозиція не розповсюджується на товари, на які діє розпродаж, та які були придбані в розстрочку/кредит/оплату частинами.


Подарунковий сертифікат 200грн у подарунок**:

**Мається на увазі можливість придбання Подарункового сертифікату номіналом 200грн за 1грн

Право на придбання Подарункового сертифікату номіналом 200грн за 1грн надається покупцям, що придбали за готівку або шляхом безготівкового розрахунку, із застосуванням платіжних карток, товарівна будь-яку суму в мережі «E-MATRAS», за адресами, перерахованими вище, та в інтернет-магазині www.e-matras.ua в період Акції.

Учасники акції отримають Подарунковий сертифікат за 1грн тільки в разі повної оплати товару по заявці. У випадку скасування замовлення по заявці/повернення якісного товару по заявці, по якій було надано Подарунковий сертифікат, учасник Акції втрачає право скористатися своїм Подарунковим сертифікатом. У випадку якщо учасник скористався своїм Подарунковим сертифікатом, то після повернення якісного товару по заявці, по якій його було надано, учасник повинен здійснити доплату у розмірі 200грн.

Інформація щодо умов використання Подарункового сертифікату додається до сертифікату (вказана на сертифікаті).

 

Організатор Акції має право змінити/доповнити умови акці протягом Періоду Акції.

Відвідавши цей веб-сайт, ви приймаєте використання файлів cookie, щоб покращити якість вашого візиту, а також надавати вам послуги та товари, адаптовані до ваших інтересів, крім параметрів спільного доступу. Щоб дізнатись більше, натисніть тут

By visiting this website, you accept the use of cookies in order to improve the quality of your visit and enable us to offer you services and products adapted to your interests, in addition to social sharing options. To find out more, click here

  Сообщить об ошибке  
Сообщение об ошибке
Закрыть форму
×