CallBack
Your Shopping Cart

Офіційні правила Акції «До дня Захисника України даруємо 200гривень*»

Організатором акції «До дня Захисника України даруємо 200гривень*» (надалі - Акція) є ФО-П Сінченко Вячеслав Петрович, свідоцтво В01 №674179.

*Мається на увазі можливість придбання за 1 копійку Подарункової картки на наступну покупку номіналом 200гривень.

Картка дає право пред’явнику скористатися знижкою в 200грн на будь-які товари в мережі «E-matras» по всій території України до 31.12.2016р. Знижкою можна скористатися на покупку від 1500грн. Знижка за Подарунковою карткою не сумується з будь-якими іншими знижками. Картка не підлягає обміну на грошовий еквівалент.

Тривалість Акції

Акція триватиме з 10.10.2016р. до 14.10.2016р. (надалі – Період Акції).

Повну інформацію про Акцію можна знайти в розділі «Акції» на сайті www.e-matras.ua, а також дізнатися у менеджерів-консультантів за тел.: (044) 455 85 10, (098) 390 15 55, (050) 410 68 62, (093) 170 09 56 та за адресами (згідно з режимом роботи магазинів «E-matras»):

м.Київ, вул. Андрія Малишка, 3 (ТЦ «Кубик», п.4)

м.Київ, вул. Саперно-Слобідська, 8

м.Дніпро, просп. Пушкіна, 61

м.Харків, вул. Полтавський шлях, 83-Б

м.Запоріжжя, просп. Металургів, 8-Б (ТЦ «Афіна», п.3)

м.Запоріжжя, просп. Леніна, 83/85 (ТЦ «Аврора», п.4)

м.Львів, вул. Патона, 37 (ТЦ «Арсен», п.2)

м.Львів, просп. Красної Калини, 62А (ТЦ «Інтер Сіті», п.3) 

м.Стрий, вул. Людкевича, 7

Для участі в Акції необхідно:

Придбати за готівку або шляхом безготівкового розрахунку, із застосуванням платіжних карток, Товари на будь-яку суму в мережі «E-matras», за адресами, перерахованими вище, та в інтернет-магазині www.e-matras.ua в період Акції.

Учасники акції отримають Подарункову картку за 1копійку тільки в разі повної оплати товару по номеру заявки. У випадку скасування замовлення по заявці/повернення якісного товару по заявці, по якій було надано Подарункову картку, учасник Акції втрачає право скористатися своєю Подарунковою карткою. У випадку якщо учасник скористався своєю Подарунковою карткою, то після повернення якісного товару по заявці, по якій її було надано, учасник повинен здійснити доплату у розмірі 200грн.

Прикінцеві положення

Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду Акції,інформацію щодо змін та доповнень буде розміщено на сайті www.e-matras.ua

У разі порушення чинних Офіційних правил Учасник позбавляється можливості претендувати на отримання права придбання за 1копійку Подарункової картки на наступну покупку номіналом 200грн.

Відвідавши цей веб-сайт, ви приймаєте використання файлів cookie, щоб покращити якість вашого візиту, а також надавати вам послуги та товари, адаптовані до ваших інтересів, крім параметрів спільного доступу. Щоб дізнатись більше, натисніть тут

By visiting this website, you accept the use of cookies in order to improve the quality of your visit and enable us to offer you services and products adapted to your interests, in addition to social sharing options. To find out more, click here

  Сообщить об ошибке  
Сообщение об ошибке
Закрыть форму
×