У нас доступна Покупка частями от monobank

CallBack
Your Shopping Cart

Правила Акції «Подарунки вигравай – літо зустрічай!»

Купуйте в E-matras у червні на будь-яку суму, та отримуйте 200 гривень* на наступну покупку та можливість виграти**: гамак ТМ La Siesta + кріплення до нього, крісла-мішки, пляжні рушники та подушки.

* Мається на увазі надання купону на знижку номіналом 200 гривень на наступну покупку (надалі – Купон). Купон дає право пред'явнику скористатися знижкою в 200 грн на будь-які товари в мережі «E-matras» по всій території України протягом двох місяців з дня отримання Купону (днем отримання Купону вважається день отримання замовлення). Знижкою можна скористатися на покупку загальною сумою від 2000 або 3000 грн (в залежності від того, яка сума вказана на Купоні). Знижка за Купоном не діє спільно з будь-якими іншими акціями, не розповсюджується на товари зі знижками та на придбання товарів в розстрочку/кредит/«Оплата частинами» від ПриватБанку. Купон не підлягає обміну на грошовий еквівалент. Номінали купонів не сумуються.

** Мається на увазі розіграш права придбання за 1 грн товару (Гамак та кріплення до нього, Крісла-мішки, пляжні рушники, подушки) на умовах акції «Подарунки вигравай - літо зустрічай!», що діє по всій мережі «E-matras» з 01.06.2017 до 30.06.2017. 

Право на участь в акції мають покупці, які придбали товари на будь-яку суму. Реальний вигляд товару може дещо відрізнятися від зображеного на малюнку.

Акція триватиме з 01.06.2017р. до 30.06.2017р. (надалі – Період Акції).

З питань щодо акції звертайтесь до менеджерів-консультантів за тел.: (044) 455 85 10, (098) 390 15 55, (050) 410 68 62, (093) 170 09 56 та за адресами (згідно з режимом роботи магазинів «E-matras»):

м.Київ, вул. Андрія Малишка, 3 (ТЦ «Кубик», п.4)

м.Київ, вул. Саперно-Слобідська, 8

м.Київ, вул. Сирецька, 5

м.Дніпро, просп. Пушкіна, 61

м.Харків, вул. Полтавський шлях, 83-Б

м.Запоріжжя, просп. Металургів, 8-Б (ТЦ «Афіна», п.3)

м.Запоріжжя, просп. Леніна, 83/85 (ТЦ «Аврора», п.4)

м.Львів, вул. Патона, 37 (ТЦ «Арсен», п.2)

м.Стрий, вул. Людкевича, 7

В Акції приймають участь будь-які товари (надалі – Товари), які представлені в магазинах «E-matras» та в інтернет-магазині www.e-matras.ua

Учасниками Акції за будь-яких обставин не мають права бути власники, засновники, учасники (акціонери), працівники організацій, які беруть участь в організації та проведенні даної Акції.


Для участі в Акції необхідно:

1. Придбати Товарина будь-яку суму в мережі «E-matras», за адресами, перерахованими вище, та в інтернет-магазині www.e-matras.ua в Період Акції.

2. Протягом дії Акції учасникам буде надано та повідомлено (в магазині, на електронну адресу чи смс-повідомленням) індивідуальний номер замовлення, що прийматиме участь в розіграші права придбання товару (з Призового фонду) за 1грн. (надалі – Розіграш призів).

3. До участі в Акції допускаються номери замовлень, що були зроблені та, які не були скасовані, у період Акції.

4. Номери замовлень, що були зроблені в Період акції беруть участь у Розіграші призів, який відбудеться 05.07.2017 за допомогою random.org, за умови дотримання учасниками Акції даних правил.


Замовлення до участі в Розіграші призів приймаються до 24:00 30.06.2017р.

Учасники Акції повинні знати та зберігати індивідуальний номер замовлення.


Проведення Розіграшу призів:

1. Переможці Розіграшу призів отримають право придбати нижче вказаний товар за 1грн.

Місце

Найменування товару

Кількість на акцію

1 місце – Головний приз

Комплект: Гамак ORQUIDEA ORH14-2 + кріплення TR-H3 ТМ La Siesta

1шт.

2-4 місце

Original - крісло-мішок TM Bruni (розмір S)

3шт.

5-9 місце

ГОА – пляжний рушник ТМ TERRYLUX (розмір – 100х200см; 360 гр/м2)

5шт.

10-19 місце

Nick-Neck - ортопедична подушка TM Noble (розмір на вибір переможця)

10шт.


2. Визначення переможців по проведеній Акції буде здійснено за допомогою random.org серед номерів замовлень, що приймають участь в Акції. Результати акції будуть опубліковані на сайті www.e-matras.ua та на офіційній сторінці компанії в Facebook.

3. Переможці Розіграшу призів (надалі – Переможці) не можуть обміняти право придбання товару за 1грн. на грошовий еквівалент.

4. Переможці можуть скористатися правом придбання товару за 1грн. тільки в разі повної оплати товару по номеру замовлення (надалі – Замовлення), що переміг в Розіграші призів. У випадку скасування замовлення/повернення якісного товару по замовленню, що перемогло, Переможець втрачає право придбання товару за 1грн. У випадку якщо Переможець скористався своїм правом придбати товар за 1грн, то після повернення якісного товару по замовленню, що перемогло, Переможець повинен повернути товар, що придбав за 1грн.

5. Учасник Акції, Замовлення якого буде визнане таким, що отримує право придбання товару за 1грн., буде повідомлений про це до 06.07.2017, а також може дізнатися інформацію на офіційному сайті www.e-matras.ua

6. Доставка товару, придбаного за 1грн здійснюється за рахунок організатора.


Прикінцеві положення

Дані правила можуть бути змінені/доповнені протягом всього Періоду Акції, інформацію щодо змін та доповнень буде розміщено на сайті www.e-matras.ua

У разі порушення чинних Офіційних правил Учасник позбавляється можливості претендувати на отримання права придбання товару за 1грн.

Відвідавши цей веб-сайт, ви приймаєте використання файлів cookie, щоб покращити якість вашого візиту, а також надавати вам послуги та товари, адаптовані до ваших інтересів, крім параметрів спільного доступу. Щоб дізнатись більше, натисніть тут

By visiting this website, you accept the use of cookies in order to improve the quality of your visit and enable us to offer you services and products adapted to your interests, in addition to social sharing options. To find out more, click here

  Сообщить об ошибке  
Сообщение об ошибке
Закрыть форму
×