Доступна Покупка частями от monobank

CallBack
Your Shopping Cart

Умови Акції «Новий рік святкуємо – подарунки даруємо!»

Організатором акції «Новий рік святкуємо – подарунки даруємо!»(надалі - Акція) є мережа магазинів товарів для сну та відпочинку «e-matras».


Тривалість Акції

Акція триватиме з 18.12.2017р. до 31.01.2018р. (надалі – Період Акції).

Детальну інформацію про Акцію можна знайти в розділі «Акції» на сайті www.e-matras.ua, а також у менеджерів-консультантів за тел.: (044) 455 85 10, (098) 390 15 55, (050) 410 68 62, (093) 170 09 56 та за адресами магазинів «e-matras»:

м.Київ, вул. Андрія Малишка, 3 (ТЦ «Кубик», п.4)

м.Київ, вул. Саперно-Слобідська, 8

м.Київ, вул.Сирецька, 5

м.Дніпро, просп. Пушкіна, 61

м.Харків, вул. Полтавський шлях, 83-Б

м.Харків, вул. Академіка Павлова, 120а

м.Запоріжжя, просп. Металургів, 8-Б (ТЦ «Афіна», п.3)

м.Запоріжжя, просп. Леніна, 83/85 (ТЦ «Аврора», п.4)

м.Львів, вул. Патона, 37 (ТЦ «Арсен», п.2)

м.Стрий, вул. Людкевича, 7

м.Одеса, пл.Грецька, 1а (ТЦ «Грецький», п.-2)

 

Декоративна подушка у подарунок*

*Мається на увазі право придбання декоративної подушки, розміром 30х30см за 1грн на умовах акції «Новий рік святкуємо – подарунки даруємо!», що діє в мережі «e-matras» по всій території України з 18.12.2017 по 31.01.2018. Товар може відрізнятися від зображеного на малюнку. Вибір кольору подушки залишається за організатором акції.

Право на придбання Декоративної подушки, розміром 30х30см за 1грн надається покупцям, що придбали за готівку або шляхом безготівкового розрахунку, із застосуванням платіжних карток, товарів на суму від 2500грн в мережі «e-matras», за адресами, перерахованими вище, та в інтернет-магазині www.e-matras.ua в Період Акції.

Учасники акції отримають Декоративну подушку за 1грн тільки в разі повної оплати товару по заявці. У випадку скасування замовлення по заявці, учасник Акції втрачає право придбання Декоративної подушки за 1грн. У випадку повернення якісного товару по заявці, по якій було надано Декоративну подушку, учасник також повинен повернути Декоративну подушку, що була йому надана за 1грн


Обмеження на Право 
придбання Декоративної подушки за 1грн:

Пропозиція з придбанням Декоративної подушки за 1грн не діє спільно з деякими діючими акційними пропозиціями від e-matras:

https://e-matras.ua/darim_namatrasnik

https://e-matras.ua/vmeste_deshevle

https://e-matras.ua/akcii-40-na-karkas

https://e-matras.ua/veres_komplex

https://e-matras.ua/akcia-na-detskuyu-krovatku-i-matrasik

https://e-matras.ua/namatracnyk_v_podarunok

https://e-matras.ua/komplekt_skidka

https://e-matras.ua/veres_akcia_postel

https://e-matras.ua/akcia_viorina_deko

А також дана пропозиція не розповсюджується на акційні товари ТМ СОНЛАЙН та ТМ DEREVYANKO, товари, на які діє розпродаж, та які були придбані за допомогою «Оплати частинами від ПриватБанку».


Подарунковий сертифікат 2
50грн у подарунок**:

**Мається на увазі можливість придбання Подарункового сертифікату номіналом 250грн за 1грн

Право на придбання Подарункового сертифікату номіналом 250грн за 1грн надається покупцям, що придбали за готівку або шляхом безготівкового розрахунку, із застосуванням платіжних карток, товарів на будь-яку суму в мережі «e-matras», за адресами, перерахованими вище, та в інтернет-магазині www.e-matras.ua в період Акції.

Учасники акції отримають Подарунковий сертифікат за 1грн тільки в разі повної оплати товару по заявці. У випадку скасування замовлення по заявці/повернення якісного товару по заявці, по якій було надано Подарунковий сертифікат, учасник Акції втрачає право скористатися своїм Подарунковим сертифікатом. У випадку якщо учасник скористався своїм Подарунковим сертифікатом, то після повернення якісного товару по заявці, по якій його було надано, учасник повинен здійснити доплату у розмірі 250грн

Інформація щодо умов використання Подарункового сертифікату додається до сертифікату (вказана на сертифікаті).


Прикінцеві положення

Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду Акції, інформацію щодо змін та доповнень буде оновлено на сайті www.e-matras.ua.

Відвідавши цей веб-сайт, ви приймаєте використання файлів cookie, щоб покращити якість вашого візиту, а також надавати вам послуги та товари, адаптовані до ваших інтересів, крім параметрів спільного доступу. Щоб дізнатись більше, натисніть тут

By visiting this website, you accept the use of cookies in order to improve the quality of your visit and enable us to offer you services and products adapted to your interests, in addition to social sharing options. To find out more, click here

  Сообщить об ошибке  
Сообщение об ошибке
Закрыть форму
×