У нас доступна Покупка частинами від monobank

CallBack
Your Shopping Cart

TOPPER GEL - топер TM BRECKLE (Німеччина)
  • TOPPER GEL - топер TM BRECKLE (Німеччина)
  • TOPPER GEL - топер TM BRECKLE (Німеччина)
  • TOPPER GEL - топер TM BRECKLE (Німеччина)
Артикул
179687
Завантаження...
Цена: 5384грн € 5384
Оплата частинами Приватбанк
Покупка частинами monobank

Є в наявності

Наповнення: піна Gelschaum RG55, висота блоку - 4 см (щільність - 55 кг / м³)

Чохол: стьобаний, подвійний, знімний, склад - 55% віскоза, 45% поліестер

Жорсткість: м'який

Висота: до 6 см

Максимальне навантаження: 160 кг на одне спальне місце

Гарантія: 7 років

Тонкий матрац Topper Gel - ідеальне рішення для тих, хто шукає спосіб підвищити комфорт свого спального місця без необхідності його заміни повністю. Він ідеально пристосовується до форми тіла, забезпечуючи додаткову підтримку спинного хребта, і не деформується з часом.

Топер з в'язкоеластичний піною Gelschaum може бути розміщений на всіх типах матраців в якості верхнього шару, щоб поліпшити комфорт або скорегувати рівень жорсткості спального місця. Це також ідеальне рішення для жорстких і незручних диванів, диванів-ліжок.

Внутрішнє наповнення топера - монолітний блок піни Gelschaum RG щільністю 55 кг / м3 і висотою 4 см не чинить зворотного тиску на тіло під час сну, забезпечуючи оптимальну підтримку і комфортний розподіл маси тіла.

В'язкоеластичний матеріал Gelschaum - холодна піна, яка успадкувала всі переваги піни Visco Memory, і наділена кращими властивостями. У структурі містяться відкриті осередки і безліч повітряних каналів, тому вона завжди нейтральної температури, добре дихає і не парить. Матеріал володіє високою зносостійкістю.

Особлива функція Gelschaum - тривимірне обтікання: піна ніжно обволікає людину під час відпочинку і обумовлює повне розслаблення в будь-якій позі, допомагає розтягнути хребет. Gelschaum миттєво реагує на будь-яку зміну положення тіла завдяки м'якому пружному відновленню, що сприяє збалансованому процесу сну, знімає напругу і фізичну втому. В'язкоеластичний матеріал Gelschaum є ідеальним для анатомічно правильної й стійкої регенерації м'язів і хребта.

Чохол виготовлений з тканини (55% віскоза, 45% поліестер), яка має гарну повітропроникність, що забезпечує оптимальну вентиляцію і швидке відведення вологи.

Завдяки використаним матеріалам, топер характеризується хорошими ортопедичними і антиалергенними властивостями.

Topper Gel ідеально підійде:

  • тим, хто хоче змінити жорсткість спального місця, в разі якщо Ваше занадто жорстке;
  • для збільшення висоти спального місця;
  • у випадках, коли спальним місцем є розкладний диван, і потрібно вирівняти його поверхню. Потім топер можна мобільно скрутити без зусиль і небезпеки зіпсувати виріб.

Виробник: ТМ BRECKLE (Німеччина)

Відгуки

Залишити відгук

Топер / наповнення: піна Gelschaum RG55 / чохол: подвійний, знімний, склад - 55% віскоза, 45% поліестер / Німеччина


Висота: 6 см
Гарантія: 7 років

Відгуки

Залишити відгук

Відгуки

Залишити відгук

Відвідавши цей веб-сайт, ви приймаєте використання файлів cookie, щоб покращити якість вашого візиту, а також надавати вам послуги та товари, адаптовані до ваших інтересів, крім параметрів спільного доступу. Щоб дізнатись більше, натисніть тут

By visiting this website, you accept the use of cookies in order to improve the quality of your visit and enable us to offer you services and products adapted to your interests, in addition to social sharing options. To find out more, click here

  Повідомити про помилку  
Повідомлення про помилку
Сховати форму
×