Ортопедичні матраци - Київ, Харків, Запоріжжя, Львів, Дніпро, Стрий Ортопедичні матраци - Київ, Харків, Запоріжжя, Львів, Дніпро, Стрий
Киев
CallBack
Your Shopping Cart
ORGANIC GAMMA - ортопедический матрас ТМ SLEEP&FLY
  • ORGANIC GAMMA - ортопедичний матрац ТМ SLEEP & FLY
  • ORGANIC GAMMA - ортопедичний матрац ТМ SLEEP & FLY
  • ORGANIC GAMMA - ортопедичний матрац ТМ SLEEP & FLY
  • ORGANIC GAMMA - ортопедичний матрац ТМ SLEEP & FLY
  • ORGANIC GAMMA - ортопедичний матрац ТМ SLEEP & FLY
Артикул
40635
Завантаження...
Цена: 3957грн 3 957 грн 3 957 грн
Оплата частинами Приватбанк
Покупка частинами monobank

Є в наявності

Оцінка товару:

Оцініть товар першим!
Цей продукт наявен на роспродажі (всего 1 пропозиція):

Склад:

- чохол Bio cotton
- Carbon foam 3D Design
- пружинний блок IQ Spring
- Carbon foam 3D Design
- чохол Bio cotton

Жорсткість: середня жорсткість
Висота: 23 см
Максимальне навантаження: до 150 кг на одне спальне місце
Гарантія: 18 місяців

Інноваційна пружина IQ Spring - це «розумна пружина», яка діє гнучко і ефективно, підлаштовуючись під зміни навантаження, забезпечуючи початкову м'якість і подальшу за нею оптимальну підтримку. Всі переваги пружини IQ spring досягаються завдяки спеціально розробленої формі: пружина має широку основу і «вузьку талію», яка дозволяє здійснювати більш функціональну підтримку хребта. Таким чином, в одній пружині сконцентровано відразу декілька рівнів жорсткості, а значить універсальний комфорт практично для будь-якої людини. Три основних переваги пружини: необмежена вага, максимальний термін експлуатації і абсолютний комфорт.

Інноваційна піна Carbon foam - це високоеластичний матеріал, який, завдяки своїй комірчастій, пористій структурі активно дихає і відводить вологу. Піна Carbon Foam створена для найкращої ортопедичної підтримки Вашого хребта і при цьому вона є екологічно чистою, так як не виділяє ніяких шкідливих речовин. Глобулярний вуглець в активній формі, що входить до складу піни забезпечує захист від електромагнітного випромінювання, а також нейтралізує неприємні запахи і надає сприятливу оздоровчий вплив на людину. Поєднавши ізотопи цього натурального компонента з високо-еластичною і пружньою піною, ми отримали суперматеріал, що володіє сорбційними, каталітичними та бактерицидними властивостями.

Чохол Bio cotton - завдяки особливій структурі волокон матеріалу Bio cotton, чохол матраца забезпечує водну і повітряну регуляцію, створення оптимального мікроклімату, що особливо важливо для сну в літній час. Крім того, чохол Bio cotton має такі властивості:

  • добре вбирає вологу;
  • витримує високі навантаження;
  • дозволяє шкірі «дихати»;
  • не електризується.

Колекція Sleep & Fly Organic - це 5 моделей ортопедичних матраців, створених з екологічно чистих і абсолютно нешкідливих для людини і навколишнього середовища матеріалів. Всі матраци колекції Organic гіпоалергенні, абсолютно безпечні при тривалому застосуванні, крім того, процес виготовлення ортопедичних матраців проходить без нанесення шкоди навколишньому середовищу. Обираючи продукцію Organic, Ви підтримує екологічно чисте виробництво. Нові вимоги до технологічних процесів зменшують забруднення навколишнього середовища і підвищують якість матраців. Ми дбаємо не тільки про ваше здоров'я, а й про майбутнє нашої планети.

Виробник: ТМ SLEEP & FLY ORGANIC (Україна)

Відгуки

Залишити відгук

Пружинний блок IQ Spring / чохол: Bio cotton / піна Carbon foam / Україна


Висота: 23 см
Максимальне навантаження: до 150 кг / сп.мест
Гарантія: 18 місяців

Відгуки

Залишити відгук

Відгуки

Залишити відгук
  Повідомити про помилку  
Повідомлення про помилку
Сховати форму
Ми застосовуємо* технологію cookie та її сучасні варіації, які грунтуються на тому ж принципі, щоб перебування на сайті для кожного відвідувача та клієнта з урахуванням персональних вподобань було максимально зручним та комфортним. Сподіваємося, що Ви не маєте нічого проти вищезазначених технологій та згодні з їхнім використанням
Команда «Е-матрац»
*як і майже усі інші сайти в інтернетах, які Ви відвідуєте
×
Приймаємо дзвінки з 10:00 до 20:00
Зателефонувати