Розстрочка 0% без переплат.  Спи сьогодні - плати потім!

CallBack
Завантаження...
Your Shopping Cart

  • LACONICA SPRING - ортопедичний матрац ТМ Неолюкс (Україна)
  • LACONICA SPRING - ортопедичний матрац ТМ Неолюкс (Україна)
Артикул
108612
Завантаження...
Цена: 6718грн € 6718

Є в наявності

Склад:

- багаторівнева тканина Softlogic
- Memory Comfort
- піна Memory
- піна ExtraSoft
- піна Soft
- пружинний блок Pocket Spring
- подвійний підсилювач пружинного блоку
- моноблок Latexform
- надміцна тканину Brown Jeans

Жорсткість: м'який / середній (асиметричний)
Висота: 31 см
Максимальне навантаження: до 150 кг на одне спальне місце
Гарантія: 18 місяців

Дуже високий пружинний матрац Laconica Spring подарує істинно королівський сон своєму власникові. За ортопедичний ефект в ньому відповідає вже класикою пружинний блок Pocket Spring, що складається з незалежних пружин, кожна з яких прогинається окремо від сусідніх. Такий механізм дозволяє комфортно спати на матраці двом людям з різною вагою, крім того, виявляється анатомічно правильна підтримка різних частин тіла. Все це дає можливість організму максимально розслабитися і відновитися під час сну. У матраці Лаконика Спрінг присутні прошарки піни Soft і ExtraSoft, а також моноблок Latexform, що відповідають за забезпечення м'якості і комфорту. Шари Memory і Memory Comfort створюють «ефект пам'яті», що дозволяє приймати і запам'ятовувати форму тіла людини, підтримуючи хребет у фізіологічно правильному положенні. Багаторівнева тканину Softlogic неймовірно приємна до тіла, вона м'яка і ніжна. Від зносу матрац захищає надміцна тканину Brown Jeans.

Матеріали і технології:

Пружинний блок «Pocket Spring» - блок незалежних пружин, в якому кожна пружина поміщена в окремий мішечок і прогинається незалежно від інших. Така структура дозволяє рівномірно розподіляти тиск на тулуб людини і точково підтримувати хребет в анатомічно правильному положенні. Це створює яскраво виражений ортопедичний ефект і гарантує здоровий і комфортний сон.

Memory Comfort (виробництво Австрія) - піна Memory з мікрокомірчастою структурою зі збільшеним рівнем комфорту, яка на 45% швидше реагує на температуру людського тіла, ніж звичайна піна Memory.

Піна Memory - сучасний, пористий матеріал, що володіє ефектом пам'яті. Завдяки пластичності і м'якості, він реагує на яку вони надають навантаження, максимально знижуючи відповідь тиск на тулуб людини і приймаючи його форму. Це забезпечує максимальне розслаблення м'язів, підтримку хребта в анатомічно правильному положенні і зниження тиску на кровоносні судини.

Latexform - це інноваційне поєднання натурального латексу і спіненого пінополіуретану. Цей матеріал екологічно чистий, нетоксичний, має пористу структуру, має гіпоалергенні, антибактеріальні та протигрибкові властивості. Він еластичний, легко приймає форму тіла і не деформується.

Піна ExtraSoft - надм'який матеріал з комірчастою структурою, по властивостях аналогічний епітному матеріалу «дихаючий латекс», володіє унікальною пропускною спроможністю повітря, що дозволяє безперешкодно циркулювати повітрю, як наслідок сплячим людина менше потіє під час сну.

Піна Soft - в'язкоеластичний пористий матеріал, який за своїми якостями нагадує пінополіуретан. Використовується в якості проміжного настилу в матраці, що додає йому додаткову м'якість і комфорт. До характеристик піни «Soft» можна віднести гіпоалергенність, еластичність і зносостійкість.

Тканина Jeans - щільний, жорсткий матеріал, виготовлений з бавовни з додаванням волокон еластану. Він характеризується гігроскопічністю, повітропроникністю, гіпоалергенність, високу міцність і зносостійкість. Завдяки наявності волокон еластану, тканину стійка до деформацій, не розтягується і добре тримає форму.

Багаторівнева тканину Softlogic - нова багаторівнева нестьобана тканина, унікально м'яка і еластична.

Виробник: ТМ Неолюкс (Україна)

Відгуки

Залишити відгук

Пружинний блок Pocket Spring / чохол: тканина Softlogic і Brown Jeans / піна Memory, піна ExtraSoft, піна Soft, моноблок Latexform / Україна


Висота: 31 см
Максимальне навантаження: до 150 кг / сп.мест
Гарантія: 18 місяців

Відгуки

Залишити відгук

Відгуки

Залишити відгук

Відвідавши цей веб-сайт, ви приймаєте використання файлів cookie, щоб покращити якість вашого візиту, а також надавати вам послуги та товари, адаптовані до ваших інтересів, крім параметрів спільного доступу. Щоб дізнатись більше, натисніть тут

By visiting this website, you accept the use of cookies in order to improve the quality of your visit and enable us to offer you services and products adapted to your interests, in addition to social sharing options. To find out more, click here