У нас доступна Покупка частинами від monobank

CallBack
Your Shopping Cart

FLAVIA - ортопедичний матрац ТМ LUCHINI (Україна)
  • FLAVIA - ортопедичний матрац ТМ LUCHINI (Україна)
  • FLAVIA - ортопедичний матрац ТМ LUCHINI (Україна)
Артикул
39280
грн

Відсутній на складі

Склад:

- ультракомфортна трикотажна тканина
- гіпоалергенний поліестер
- піна Memory 4 см
- подвійна Термопресована повсть
- пружинний блок Боннель
- піна Microcell-35 3 см
- еластичний еврокаркас
- спеціальний захисний шар

Жорсткість: середній
Висота: 24 см
Максимальне навантаження: до 110 кг на одне спальне місце
Гарантія: 18 місяців

Flavia - ортопедичний матрац на основі класичного пружинного блоку Боннель і сучасного температурочутливого матеріалу з пам'яттю форми Memory. Поєднання класичних і сучасних технологій надають матрацу лікувально-профілактичні властивості, рівномірно розподіляють навантаження і сприяють глибокій релаксації під час сну і відпочинку. Чохол матраца зроблений з ультракомфортної трикотажної тканини.

Пружинний блок Боннель - двухрамний пружинний блок, на основі пятивиткових пружин, виготовлених з високоякісної сталі. Пружини з'єднуються між собою спіраллю. Рамка пружинного блоку виготовлена ​​зі сталі підвищеної міцності і кріпить до себе пружини по периметру всього пружинного блоку з обох сторін. Завдяки такій конструкції пружинний блок не розпадається під вагою тіла людини, як це буває з безрамними блоками, зберігає еластичність під дією ваги тіла людини та відновлює форму після того, як дія такої ваги припиняється, має властивість підтримувати хребет у правильному фізіологічному положенні, рівномірно розподіляючи вагу по всій площі матраца.

Microcell-35 - сучасний екологічно чистий, високотехнологічний матеріал на основі еластичного пінополіуретану, який спеціально застосовується у виробництві матраців. Щільний, міцний, вентильований, надійний, довговічний, еластичний, стійкий до багаторазових деформацій.

Піна Memory - в'язкоеластичний пінополіуретан, спеціальний сучасний матеріал, що володіє пам'яттю форми. Під впливом навантаження і температури ідеально повторює контури тіла, рівномірно розподіляючи вагу, сприяючи максимальній релаксації. М'який і висококомфортний матеріал.

Термовойлок - міцний матеріал, який представляє з себе поєднання натуральних (бавовна, льон, джут і шерсть) і синтетичних (акрил, поліпропілен) волокон, пресованих при температурі 190 градусів. Використовується в якості проміжного шару для захисту м'яких шарів від деформації з боку пружинного блоку. Застосування термоволокна значно збільшує зносостійкість і термін експлуатації матраца.

Трикотажна тканина - особливий багатошаровий вид ультракомфортної тканини зі спеціальним переплетінням волокон надають міцність, еластичність, вентильованість, високий комфорт і довговічність покриття.

Виробник: TM LUCHINI (Україна)

З цим товаром купують

Відгуки

Залишити відгук

Пружинний блок Боннель / чохол: трикотаж / піна Microcell-35, піна Memory, термовойлок, еврокаркас / Україна


Висота: 24 см
Максимальне навантаження: до 110 кг / сп.мест
Гарантія: 18 місяців

З цим товаром купують

Відгуки

Залишити відгук

Відгуки

Залишити відгук

З цим товаром купують

Відвідавши цей веб-сайт, ви приймаєте використання файлів cookie, щоб покращити якість вашого візиту, а також надавати вам послуги та товари, адаптовані до ваших інтересів, крім параметрів спільного доступу. Щоб дізнатись більше, натисніть тут

By visiting this website, you accept the use of cookies in order to improve the quality of your visit and enable us to offer you services and products adapted to your interests, in addition to social sharing options. To find out more, click here

  Повідомити про помилку  
Повідомлення про помилку
Сховати форму
×