У нас доступна Покупка частинами від monobank

CallBack
Your Shopping Cart

ФАВОРИТ-БІО - дитячий ортопедичний матрац ТМ ВЕЛАМ (Україна)
  • ФАВОРИТ-БІО - дитячий ортопедичний матрац ТМ ВЕЛАМ (Україна)
  • ФАВОРИТ-БІО - дитячий ортопедичний матрац ТМ ВЕЛАМ (Україна)
  • ФАВОРИТ-БІО - дитячий ортопедичний матрац ТМ ВЕЛАМ (Україна)
Артикул
39024
Завантаження...
Цена: 711грн € 711
Оплата частинами Приватбанк
Покупка частинами monobank

Є в наявності

УВАГА! Нестандартні розміри виготовляються тільки до 60х140 см.

Склад:
- чохол* - стьобаний, тканина - бавовна
- основа - нетканий матеріал Sprut з добавками волокон конопель

Жорсткість: середній
Висота: регламентована - 8 см, габаритна - 9 см
Максимальне навантаження: до 30 кг на одне спальне місце
Гарантія: 18 місяців

Основна перевага - застосування нетканого матеріалу Sprut, який забезпечує максимальну ступінь повітропроникності. Родзинка матраца - використання в основному наповнювачі природних волокон конопель, що володіють дезінфікуючими, бактерицидними і освіжаючими властивостями. Волокна конопель - унікальний натуральний матеріал, про властивості якого відомо з незапам'ятних часів. Стьобаний чохол з бавовняних тканин. Ваш малюк буде задоволений!

Sprut © - об'ємний нетканий волокнистий матеріал. Відрізняється здатністю збільшувати ефект пружності і довговічності поверхонь матраца. Авторські технології безпрограшного поєднання ПЕТ волокон з волокнами бавовни, вовни, конопель створюють визначають якості матеріалів для матраців: максимальний ступінь повітропроникності, теплогенерації і теплообміну. Матеріали екологічно безпечні.

Конопля - унікальні волокна українського походження, вони мають, з одного боку, властивості лікарської рослини, а з іншого - унікальні властивості в побуті: гігієнічність, міцність, відсутність електризації і алергічних впливів, стійкість до деформацій. Волокна проявляють захисні властивості від шкідливих впливів зовнішнього середовища (сіль важких металів, несприятливого поєднання температури та вологості, пошкоджуючого ефекту надмірного ультрафіолетового опромінення).

Бавовна - волокна рослинного походження. Один із самих практичних матеріалів, що володіє високою гігієнічністю і антистатичними властивостями. Застосування волокон бавовни в матеріалах для матраців забезпечує природний баланс вологи, сприяє гігієні і оптимальному мікроклімату середовища. Їх присутність - визначальна особливість ефекту Зима/Літо. Використання в нетканих матеріалах відновлених волокон вовни та бавовни дозволяє урізноманітнити структуру об'ємних наповнювачів і настилів, використовувати варіації їх щільності і ступеня пружності.

*Виробник «ВЕЛАМ» залишає за собою право поставляти матраци в чохлах заявленої якості, але з різним дизайном і кольором. Колір і дизайн чохла уточнюйте у Вашого менеджера-консультанта.

Виробник: ТМ ВЕЛАМ (Україна)

З цим товаром купують

Відгуки

Залишити відгук

Дитячий матрац, безпружинний / чохол: бавовна / матеріал Sprut, конопля / Україна


Висота: 8/9 см
Максимальне навантаження: до 30 кг/сп.місце
Гарантія: 18 місяців

З цим товаром купують

Відгуки

Залишити відгук

Відгуки

Залишити відгук

З цим товаром купують

Відвідавши цей веб-сайт, ви приймаєте використання файлів cookie, щоб покращити якість вашого візиту, а також надавати вам послуги та товари, адаптовані до ваших інтересів, крім параметрів спільного доступу. Щоб дізнатись більше, натисніть тут

By visiting this website, you accept the use of cookies in order to improve the quality of your visit and enable us to offer you services and products adapted to your interests, in addition to social sharing options. To find out more, click here

  Повідомити про помилку  
Повідомлення про помилку
Сховати форму
×