У нас доступна Покупка частями от monobank

CallBack
Your Shopping Cart

ОСАМ-ЛАЙТ - ортопедичний матрац ТМ ВЕЛАМ (Україна)
  • ОСАМ-ЛАЙТ - ортопедичний матрац ТМ ВЕЛАМ (Україна)
  • ОСАМ-ЛАЙТ - ортопедичний матрац ТМ ВЕЛАМ (Україна)
  • ОСАМ-ЛАЙТ - ортопедичний матрац ТМ ВЕЛАМ (Україна)
Артикул:
39354
Загрузка...
Цена: 5616грн € 5616
Оплата частями Приватбанк
Покупка частями monobank

Есть в наличии

Склад:

1) підстава - блок з латексу (3 зони)
2) чохол: стьобаний із застібкою Блискавка, тканина - трикотаж

Жорсткість: м'який
Висота: регламентована - 12 см, габаритна - 16 см
Максимальне навантаження: до 100 кг на одне спальне місце
Гарантія: 18 місяців

Осама-Лайт - оптимальне рішення ідеального відпочинку на схильних до трансформації основи. Максимальна еластичність цільного по структурі блоку робить його надзвичайно анатомічним. Збалансований волого і теплообмін, хороша повітропроникність основи за рахунок особливої ​​пористості - гарантія гігієнічності вироби. Технологія виконання каналів перфорації блоку доповнює матрац ще одним якісним ознакою - зонований пружністю. Чохол - стьобаний трикотаж на блискавці - логічне доповнення чудових якостей.

Латекс - щільні, якісні та довговічні настили матраца. Латексні плити для матраців в основному виконуються з вертикальними отворами, які надають додаткові властивості і роблять матеріал більш дихаючим. Різний діаметр отворів по довжині плити використовують для створення зон пружності. Пружність і еластичність, анатомичность і екологічність - основні переваги матеріалу, який використовується і в якості основи матраца. Блок ідеально повторює контури тіла. Щільність плити - 65-70 кг/м.куб.

Трикотаж - в'язане полотно, отримане сплетінням петель з однієї або декількох ниток на трикотажних машинах. Матеріал має багатошарову петельну конструкцію, що надає обсяг, м'якість і стійкість до деформацій. Трикотажне полотно для матраців - найкраща пропозиція текстильного полотна. Малюнок створюється різними нитками. Сучасні легкі та надійні синтетичні матеріали з поліефірних ниток, які використовуються в трикотажі, надають матрацу м'якість, пишність і ефект «збитої перини». Трикотажні чохли зносостійкі і не створюють пилу.

Виробник: ТМ ВЕЛАМ (Україна)

С этим товаром покупают

Отзывы

Оставить отзыв

Безпружинний матрац, 3 зони / чохол: знімний, трикотаж / латекс / УкраїнаВисота: 12/16 см
Максимальне навантаження: до 100 кг/сп.місце
Гарантія: 18 місяців

С этим товаром покупают

Отзывы

Оставить отзыв

Отзывы

Оставить отзыв

С этим товаром покупают

Відвідавши цей веб-сайт, ви приймаєте використання файлів cookie, щоб покращити якість вашого візиту, а також надавати вам послуги та товари, адаптовані до ваших інтересів, крім параметрів спільного доступу. Щоб дізнатись більше, натисніть тут

By visiting this website, you accept the use of cookies in order to improve the quality of your visit and enable us to offer you services and products adapted to your interests, in addition to social sharing options. To find out more, click here

  Сообщить об ошибке  
Сообщение об ошибке
Закрыть форму
×